Recenze DeLock

Delock 82685

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2012

Zakoupeno v MADER.cz

• Velmi odolný kabel proti přehnutí. Krátka koncovka v pravém úhlu na jednom konci. Ideálně ke stěně

Nízká cena a kvalitní zpracování. Doporučuji.

Ověřený zákazník iPOPULAR.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2011

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• dobrá cena
  • displayport konektor je delší a taktak jsem jej připojil do monitoru

Doporučuji. Před nákupem si zjistěte zda jej zapojíte do monitoru

Delock 82441

Splnil očekávání

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2011

Zakoupeno v suntech.cz

• miniDisplayPort konektor jde v pohodě používat na MacBooku Pro, kde je na konektory dost málo místa.
  • DisplayPort konektor je poněkud "dlouhý", ale jelikož je schovaný za LCD panelem, ničemu to nevadí.

Dobrý kabel za super cenu :-)

Anonym Anonym

Přidáno: 23. září 2010

• (proč sem koupil)
  • Nízká cena
  • Jediný produkt toho času v nabídce
  • (přednosti)
  • Jednoduché provedení (šuplík (tray) sám o sobě je jen kus plastu, veškerá elektronika je v rámečku)
  • Nepřidává další kontakty (Disk se připojuje na konektor rámečku a kabel od něj do MB - DirectLink)
  • Ventilátor pro odvod tepla
  • Kontrolka aktivity disku (ale nevim proč jen u 3 ze 4 exemplářů co mám)
  • Za málo peněz málo muziky (tedy nízká cena a jednoduché provedení, no ona je to spíš výhoda)
  • Ovládání vypínače je poněkud těžkopádné a trefit se jeho trnem do dirky na šuplíku je trochu umění
  • Mizerná dostupnost (přes půl roku nemůžu sehnat v žádném kamenném obchodě v praze a okolí)
  • Ne příliš kvalitní ventilátor, po delším (~1,5 roku) užívání velmi hlučí (ale je to standartní ventilátor, jeho výměna neni problém)

Jednoduché (a tím levné) řešení, které kromě ventilátoru nepřidává nic navíc. Já ho koupil protože byl řádově (5x) levnější než alternativní produkty, v podstatě jediný s akceptovatelnou cenou. Horší odvod tepla plastovými stěnami (ty dražší boxy jsou z hliníku) kompenzuje ventilátor (jehož kvalitu sem už pomluvil). Dobrá koupě to byla každopádně, i přes zmíněné vady na kráse. Překvapením byl právě systém direct link - narozdíl od jiných rámečků (zejména těch pro PATA) má kabel jen jeden volný konec, a tak je počet kontaktních míst (místa potenciálních poruch) stejný, jako u interního disku. Vzhledem k tomu, že delší dobu nemůžu sehnat další exepláře (stačil by šuplík, rámečků mám dost), musel sem si vyrobit takové lyžiny pro zasunutí holého disku.

Delock 65028

Delock 65028

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. srpna 2010

Zakoupeno v MADER.cz

• Dostupnost a kompatibilita

Potřeboval jsem propojit TV s PC. Tv je staršího typu a má graf. karta má jen DVI-I(2x), takže když sem narazil na tento produkt, zkusil sem to propojit přes VGA + redukci DVI a tento adaptér. Výhoda je v kvalitě obrazu, ale jen v případě že máte grafickou kartu která to podporuje. Všude na internetu je hodně návodů a popisů k tomuto způsobu propojování, ale pozor musíte dbát na tu kompatibilitu. Tímto způsobem neni zaručeno že Vám to bude 100% fungovat. Scart dělá problémy pro PC v rozpoznávání TV(zobrazovacího zařízení), aspon teda me.

Ověřený zákazník IT-SW.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2010

(naposledy upraveno 9. dubna 2010)

Zakoupeno v IT-SW.CZ

• Nerozchodil jsem na těhle šuplikách ani jeden HDD a to mám celkem 4 kusy,zakoupil jsem je omylem místo VPP-2010 LSF.

Nedoporučuji,dle mého názoru a zkušeností.

Zobrazuji 181 - 187 ze 187 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]